O FIRMIE

             Naszą działalność zainicjowaliśmy w Trójmieście w 2000 roku stając się prekursorem budowania profesjonalnego rynku automatów samo-sprzedających impulsowe produkty spożywcze (ang. vending) na Pomorzu.
            Naszymi partnerami jest już kilkaset firm i instytucji publicznych, dzięki którym promujemy przyjazny system serwisu. Nasze działanie oparte jest na rzetelności i współpracy z klientami. Przez okres działalności stworzyliśmy i wyedukowaliśmy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, których misją jest profesjonalna obsługa maszyn i dobre relacje z naszymi partnerami.
            Zaufanie, doświadczenie i dynamiczny rozwój zaowocowały autoryzacją i dystrybucją markowych produktów firm Nestle , PepsiCo , Lavazza.
            Od roku 2008 jesteśmy założycielem i udziałowcem Polskiej Grupy Vendingowej sp. z o.o., dzięki której realizujemy współpracę z klientami w wymiarze ogólnopolskim oraz mamy pełne wsparcie logistyczne w dostawach produktów do naszych magazynów i automatów. Mamy również szybki dostęp do  najnowszych rozwiązaniach technicznych .
            Obecnie jesteśmy jednym z liderów w branży vendingowej w Polsce. O naszym sukcesie zadecydowały nie tylko profesjonalny sprzęt i technologia, ale również misja naszej firmy, u której podstaw leży satysfakcja naszych klientów zapewniona przez wysoki standard usług i optymalnie zindywidualizowanie ofert.
Zapraszamy do współpracy!